Infolinia: 0-801-500-501 E-mail: info@ndc.pl
   Aktualności      Promocje      Oferta      Umowy      O Firmie      Portfolio      Download      Pomoc      Domeny      Poczta      Kontakt   
Menu

Portfolio »
Projektowanie stron »
Dane kontaktowe

InforPol NET - Robert Neryng
Infolinia 0-801-500-501
tel. : +48 (22) 855 64 48
tel.
/ faks: +48 (22) 855 64 49
e-mail: info@ndc.pl
Biuro Handlowe
ul. Koncertowa 6 lok. u4
02-787 Warszawa
GPS: N 52°09'51,47''
E 21°01'45,58''

Panel klienta
Login:
Hasło:
Identyfikacja Wizualna

Zasady identyfikacji wizualnej firmy to pewnego rodzaju instrukcja obsługi, pewne wzorce i ustalenia dotyczące logo lub logotypu jak i pozostałych elementów identyfikujących firmę. Opisują one bardzo szczegółowo budowę znaku, wymiary, kolorystykę, różne wersje i odmiany. Przedstawiają bardzo jasno zasady zastosowania logo (logotypu) w prawidłowy sposób w konkretnych sytuacjach. Opisują również zależności i ich zasady przy zastosowaniu znaku z innymi elementami graficznymi lub ich braku.

Zasady identyfikacji wizualnej zawarte są w formie księgi tradycyjnej jak i elektronicznej. Księgę tą można rozbudowywać o całościowe i kompleksowe opracowania CI. Często dla jak najlepszego ujednolicenia wizerunku firmy oprócz opisu znaku zasady rozszerza się o części przedstawiające zasady zastosowania logo w rożnych miejscach i technologiach. Zasady te określają współistnienie logo (logotypu).

Z innymi elementami zasad identyfikacji wizualnej od wizytówek po projekty szyldów, stanowisk targowych i handlowych, wyglądu samochodów, kolorystykę infrastruktury firmy, reklam prasowych, internetowych czy system komunikacji wizualnej wewnątrz i na zewnątrz budynków...

Księga zawiera również co bardzo ważne błędne a co za tym idzie niedopuszczalne zastosowania znaku i innych elementów. Wszystkie te zasady zebrane i opisane w Księdze zasad identyfikacji firmy mają na celu tworzenie pozytywnych wyobrażeń o danej firmie bądź jej produkcie i utrwalenie ich w opinii klientów, pracowników i na obszarze działalności firmy.

Rewitalizacja logotypu

Rewitalizacja to inaczej modernizacja czyli odmłodzenie znaku, wyczyszczenie z błędów. Zmianie takiej powinien zostać poddany każdy znak o błędnej konstrukcji lub gdy firma bądĽ producent chce wkroczyć w nowy obszar działania. Są dwie podstawowe możliwości rewitalizacji. Bardzo delikatna wykluczająca błędy ze znaku lub poprawiająca jego wygląd przystosowując znak do nowych odbiorców. Bądź zmiana idąca bardzo głęboko zmieniająca praktycznie w stu procentach jego wygląd.

Logo to podstawa odbioru twojej firmy. Dlatego też powinno być zaprojektowane jak najlepiej. Dobry znak powinien być prostą formą graficzną zawierającą w efektowny sposób idee. Powinien być oryginalny i zawierać jak najmniejsza ilość kolorów, wszystko po to aby odbiorca identyfikował go a co za tym idzie identyfikował firmę na pierwszy rzut oka i podświadomie zapamiętywał to wszystko szybko i pozytywnie.
To wszystko prowadzi do tego, że dobry znak zostanie zapamiętany łatwo, to oznacza, że zostanie zapamiętany na długo co w efekcie doprowadzi do skorzystania z naszej usługi bądź polecenie jej innym.

 
Prezentacje Multimedialne

Przykładowa prezentacja multimedialna: Fan & Biały Sport

Prezentacja multimedialna to produkt umożliwiający zademonstrowanie Twojej firmy, produktu czy usługi nie tylko poprzez Internet. Ze względu na duża pojemność nośnika jakim jest płyta CD możesz zgromadzić ogromną ilość materiałów dotyczących Twojej działalności.

Prezentację multimedialną możesz rozdawać swoim stałym Klientom, dołączać do rozsyłanych ofert czy wręczać potencjalnym Klientom na targach. Możliwości są nieograniczone.

W prezentacji multimedialnej możesz zamieścić oprócz dużej ilości zdjęć i materiałów merytorycznych również filmy z działalności Twojej firmy (np. film z imprezy, którą organizowała Twoja firma, film instruktażowy lub film z realizacji inwestycji).

Prezentacje multimedialne wykonujemy głównie w technologii FLASH, pozwalającej w pełni kontrolować jej odtwarzanie. Zastosowanie ciekawych efektów, podkładu muzycznego, czy narracji lektora pozwala przygotować doskonały produkt marketingowy, sprawdzający się na spotkaniach biznesowych, seminariach, czy szkoleniach. Prezentacja multimedialna może też stanowić bogate źródło informacji o instytucji, firmie i jej produktach.

Koszt wykonania prezentacji ustalany jest indywidualnie w zależności od stopnia złożoności projektu. W trakcie realizacji zamówienia klient jest informowany o postępie prac i może wpływać na końcowy wygląd produktu.


 

Google+
Inforpol Net - Projektowanie Stron Warszawa © 2009