Infolinia: 0-801-500-501 E-mail: info@ndc.pl
   Aktualności      Promocje      Oferta      Umowy      O Firmie      Portfolio      Download      Pomoc      Domeny      Poczta      Kontakt   
Menu

Portfolio »
Identyfikacja wizualna »
Prezentacje multimedialne »
Materiały do stron internetowych »
Dane kontaktowe

InforPol NET - Robert Neryng
Infolinia 0-801-500-501
tel. : +48 (22) 855 64 48
tel.
/ faks: +48 (22) 855 64 49
e-mail: info@ndc.pl
Biuro Handlowe
ul. Koncertowa 6 lok. u4
02-787 Warszawa
GPS: N 52°09'51,47''
E 21°01'45,58''

Panel klienta
Login:
Hasło:
Projektowanie stron internetowych

    Podchodzimy do klienta w bardzo indywidualny sposób i dopasowujemy nasze działania do jego potrzeb.

Projektowanie a potem wykonanie strony internetowej zaczynamy od spotkania z klientem. Nie mamy gotowych szablonów dla firm. Zawsze na spotkaniu pytamy czym zajmuje się firma i na co chce zwrócić szczególną uwagę na stronie. Określamy wspólnie potrzeby i proponujemy rozwiązanie. Zgoda klienta odnośnie struktury i ceny determinuje podpisanie umowy. Następnie zbieramy materiały do strony; możemy wykonać profesjonalne zdjęcia na miejscu w firmie i po paru dniach przysyłamy pierwszy projekt graficzny. Jeśli zostanie zaakceptowany i mamy materiały do linków statycznych to programujemy stronę. Kiedy strona jest gotowa spotykamy się i pokazujemy panel administracyjny i oddajemy strone do testów, a jeśli strona jest statyczna czekamy na akceptację. Wtedy też dopiero rozliczamy się finansowo i podpinamy strone pod domenę.

Możemy wykonać profesjonalne zdjęcia w siedzibie Państwa firmy. Zdjęcia które będą najlepiej pokazywały ofertę a także takie, które będziemy mogli wykorzystać podczas projektowania strony państwa firmy.

Jest możliwość zamówienia usługi pozycjonowanie. Jeśli chcesz, by po słowie albo słowach kluczowych Twoja strona była na wysokich miejscach w wyszukiwarkach Google,WP,Onet i innych, możesz zamówić taką usługę. Cennik uwarunkowany jest słowami po których ma być wykonana usługa pozycjonowania, pozycji w wyszukiwarkach. Ten proces najczęściej wymaga także comiesięcznej opłaty. Spytaj nas ile to kosztuje dla Twojej strony!

Wykonujemy strony:

Statyczne

   

Dynamiczne

   

W technologii Flash

   

Sklepy internetowe

   

Portale internetowe

   

Wizytówki firm

   

 

 

    Strony statyczne to strony w których treść nie jest w żaden sposób zarządzana przez klienta. Cena wykonania takiej strony zależy od ilości odsłon użytych na stronie i zaczyna się od 150zł netto za jedną odsłonę.

    Jest możliwość zaimplementowania tzw. galerii wielopoziomowej, która w prosty sposób pozwala umieszczać dużą bazę zdjęć w przejrzysty sposób dostępnych dla klienta odwiedzającego stronę. Cena takiego modułu to około 500zł netto i jest on dostępny dla każdego rodzaju stron.

    Strony dynamiczne to strony, w których część lub całość zawartych informacji może zostać poddana edycji przez klienta, za pomocą panelu administracyjnego. Cena jednej odsłony zaczyna się od 250zł netto.
    W ramach tych stron oferujemy też strony w całości oparte na panelu CMS w których klient ma możliwość w pełni zarządzania informacjami i grupami informacji na stronie. Takie strony w zależności od wybranej opcji panelu zaczynają się od 1500 netto.

    Strony wykonane w technologii flash zachwycają ruchem,dzwiękiem,animacjami. Oparte na ruchu strony przyciągają wyższą estetyką i jakością wykonania. Ceny stron wykonanych w całości w technologii flash zaczynają się od 1000zł netto.

    Coraz większą popularnością cieszą się sklepy internetowe. Umożliwiają one stworzenie własnej struktury grup towarów i zautomatyzowanie procesów zamawiania i tranzakcji. Sklepy internetowe piszemy od podstaw dla kazdego klienta wg. potrzeb i pomysłów. Cena sklepu internetowego zaczyna się od 2500 zł netto.

    Jeśli istnieje taka potrzeba to możemy napisać portal internetowy na miare profesjonalnych portali ogólnokrajowych. Cena w zależności od stopnia złożoności zaczyna się od 3000 zł netto.

    Na początek przygody firmy z klientami internetowymi proponujemy też strone firmy w formie wizytówki. Jest to jednoodsłonowa strona z informacją o firmie,kontaktem i ofertą. Cena promocyjna razem z hostingiem takiej strony zaczyna się od 200 zł netto.


 

Google+
Inforpol Net - Projektowanie Stron Warszawa © 2009